O NÁS

AKTUALITY

TRÉNINKY
AKCE

GALERIE

HOMÁČ

KONTAKTY

LETNÍ LEZECKÉ SOUSTŘEDĚNÍ OSTROV

Termín:    10.8. – 18.8. 2024
Cena:        Cena zatím cca 7700,-
Ubytování: Chata Lučina – Ostrov


V ceně zahrnuto:    ubytování, instruktoři, strava – včetně balíčku do skal, atd.
Způsob platby:    převodem na účet číslo: 2000078931/2010, Fio banka, a.s.
    variabilní symbol: rodné číslo účastníka
do zprávy pro příjemce: jméno a příjmení dítěte
pokud budete chtít platit přes zaměstnavatele, kontaktujte Milana Procházku, předseda oddílu, milan.prochazka2@gmail.com

Doprava na soustředění a zpět:    Vlakem Hlavního nádraží (tašky/kufry/batohy dovezeme autem)

Stravování: Budeme si na chatě vařit, děti budou dostávat také balíčky do skal, bylo by dobré je doplnit něčím sladkým (sušenky, jablka, …) nebo slaným podle toho, co má každý rád z vlastních zásob – jako svačina (je možné zakoupit v obchodě ve městě), nic, co by se mohlo zkazit nebo roztéci. V této době tam bývá opravdu vedro. Chtěla bych taktéž poprosit, aby rodiče dětem vysvětlili, že si mají kupovat jen nezbytné věci mezi které např. Coca-Cola, energy drinky a chipsy nepatří.

Podmínky

Přihlášky se uzavírají do 1.6.2024 do 23:59.
Soustředění je potřeba zaplatit současné s přihláškou! = do 1.6.2024 23:59, platba musí být v daný čas již vidět na oddílovém účtu nebo alternativně zaslat na email: milan.prochazka2@gmail.com potvrzení o zaplacení. Pokud nebude možné soustředění uskutečnit kvůli aktuální situaci, peníze se budou vracet.

Stornovací poplatky HOMALPINE4 uplatňuje, pokud je dítě na tábor přihlášeno a nebylo oznámeno, že svou účast na táboře ruší – a to i v případě odeslání přihlášky bez platby! Zruší-li zákonní zástupci dítěte jeho účast na soustředění v době kratší než 30 dní před plánovaným termínem nástupu na soustředění, uplatňuje HOMAPLINE4 stornovací poplatky taktéž. HOMALPINE4 pak sníží vracené částky v návaznosti na termín nahlášení stornování účasti podle počtu dnů před plánovaným nástupem na soustředění. Vrací částku sníženou o 25 % (od 29 dnů do čtrnáctého dne včetně), resp. o 50 % (od 13. dne do 5. dne včetně). Při zrušení účasti v době kratší než 5 dní představuje storno poplatek 100 % částky.

Pokud se dítě nebude moci soustředění zúčastnit ze zdravotních důvodů či karantény, po prokázaném potvrzení od lékaře se samozřejmě peníze vrátí všechny. (Pokud si ovšem někdo zlomí ruku 3 týdny před táborem ale oznámí nám to 3 dny předem, tak tam nějaký postih bude, buďte tolerantní a řekněte nám v čas že nemůžete, taky musíme zaplatit zálohy za jídlo i ubytování a to nám bohužel nikdo nevrátí, pokud dítě nepojede)

Povinné vybavení:

průkaz ČHS (nejlépe registrovaný jako člen oddílu pod číslem: 205, pro podrobnosti napište na ruth.rory.tachezy@gmail.com)
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na lezeckém soustředění
Potvrzení o bezinfekčnosti
Kopie kartičky pojištěnce
Potvrzení o odpovědnosti

Sluneční brýle (UV filtr),krém proti slunci, plavky, hygienické potřeby, ručník, kapesní nůž, svítilna (nejlépe čelovka) s náhradní baterií, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, další oblečení dle vlastního uvážení – do skal jsou dobré tříčtvrťáky a obyč. triko – rozhodně se nevyplatí šortky a tílka – písek je hrubý a často se děti sedřou, je dobré si vzít i nějakou starou košili do cest, kde se člověk musí zapřít zády (tričko, tepláky, šusťáková souprava, tenisky (běháme v lese), sandály, čepice/šátek proti slunci, ..)  


Určitě děti musí mít:

Spacák, karimatka, prostěradlo, polštářek, přezuvky!
Batoh musí být tak velký, aby se tam vešlo vybavení, jídlo a pití = aby děti nenesly nic v ruce
Lahev minimálně 1l na pití (lepší 2x je to pití na celý den ve skalách není možnost doplnit vodu). Lahev by měla mít široké hrdlo, kvůli opětovnému doplňování vody (doporučuji něco ve stylu nalgene), rozhodně je zbytečné dětem vozit balík balené vody.
Pokud děti mají hamaku, houpací síť – pod skály se velice hodí pro polední odpočinek, jestli má někdo slack-line určitě se taky hodí, kdo má hudební nástroje – jakékoli (triangl, rumbakoule nebo i kytara, flétna – cokoli, čím můžou děti přispět k muzice u ohně)


K vybavení:
stačí 2x 2m dlouhá nesešitá, kulatá smyce (4-6mm průměr) = na prusíkování
jedna sešitá 1m – 1,5m dlouhá smyce (na odsednutí)
3x HMS šroubovací karabina
1x obyčejná karabina
jistítko – kýbl nebo revezo
helma, sedák, lezečky

(Kdo má k dispozici víc smycí, karabin, HMS, expresek, lano atd., budeme rádi, když si ho s sebou vezme)

Nástup na soustředění: 10. 8. 2024 kolem 8 hodiny na Hlavním nádraží  v Praze (specifikace pošleme)